KS "Buty nie grają" ulegli liderowi na zakończenie sezonu [FOTO] - Zdjęcie główne
Zobacz
3
zdjęć

Sport Trzecioligowym "Buty nie grają "z Kutna nie udało się pokonać lidera rozgrywek. W niedzielnym wyjazdowym spotkaniu kutnowscy koszykarze ulegli ŁKS Politechnika Łódzka 82 - 103.

Drużyna KS-u dobrze weszła w spotkanie. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy jedynie 1 pkt. -  25-24, a po I połowie był remis  47-47. III kwarta przyniosła niespodziewana kontuzję Dominika Jedrzejewskiego, który do końca spotkania nie pojawił się już na łódzkim parkiecie. To było spore osłabienie dla kutnowskiego zespołu.

Pomimo dużych wysiłków zawodników, nie udało się już nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Kutna był Piotr Maciejewski. To było ostatnie spotkanie w tym sezonie rozgrywkowym. Ostatecznie KS "Buty nie grają " Kutno zajęły 4 miejsce z dorobkiem 26 punktów.

To pierwszy sezon tej drużyny w 3 Lidze. Liczymy na kolejne starty i dalsze sukcesy.

Info: KS Kutno