Reklama

Reklama

Wielkie serce proboszcza spod Kutna. Przygarnął porzucone psy

Opublikowano: 20 listopada 2020 19:38
Autor: Tomasz Zagórowski | Zdjęcie: Gmina Łanięta

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Wspaniały gest jednego z duszpasterzy z powiatu kutnowskiego. Proboszcz nie pozostał obojętny na los porzuconych psiaków i przygarnął je do swojej plebani. Zwierzaki szukają teraz nowego domu i czekają na adopcję.

Reklama

- Gmina Łanięta sprawowała opiekę nad 10 szczeniaczkami, które wraz z matką zostały porzucone w miejscowości Suchodębie. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza znajdują się w tej chwili na plebanii parafialnej w Łaniętach – informują władze gminny Łanięta.

Dowiadujemy się, że psiaki to prawdopodobnie mieszańce kundelka z Berneńskim Psem Pasterskim, na dzień dzisiejszy została jedna suczka i trzy pieski. 

- Są odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia i czipy. Szczeniaczki są już gotowe do odbioru. Z nowymi właścicielami zostaną podpisane umowy adopcyjne – podkreślają władze gminy.

Jeśli ktoś jest zainteresowany adopcją powinien zadzwonić pod numer 730-085-599

fot. Gmina Łanięta

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 dni temu | ocena +1 / -4

  kuttas kutno

  zjad bym je lelelelelelel

 • 5 dni temu | ocena +2 / -3

  AJA

  plebanii - nie plebani.

 • 5 dni temu | ocena +4 / -1

  le

  super